Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody 2015-výsledky

Benešov u Semil

sobota:

Lic.B.

4.místo-Jan Nosek

5.místo-David Nosek

E1:

4.místo-Tadeáš Hloušek

R-Jaroslav Šmíd

E2:

4.místo-Aleš Kučera

E3:

1.místo-Ondřej Josífek

4.místo-František Medek

10.místo-Jiří Vopálka

Neděle:

Lic.B.

2.místo-Jan Nosek

9.místo-David Nosek

E1:

7.místo-Tadeáš Hloušek

E2:

9.místo-Aleš Kučera

E3:

1.místo-Ondřej Josífek

2.místo-František Medek

7.místo-Jiří Vopálka

 

 

 

Úpice

Neděle

1.místo-Franta Medek

ECC Bozkov

Sobota

E1:

6.místo-Jarda Šmíd

E2:

5.místo-Aleš Kučera

45.místo-Pavel David

E3:

1.místo-Franta Medek

2.místo-Ondřej Josífek

8.místo-Jiří Vopálka

Lic.B.

4.místo-Jan Nosek

5.místo.David Nosek

Děti-8.místo-Ondřej Šikola

Neděle

Lic.B.

7.místo David Nosek

R-Jan Nosek

E1:

7.místo-Jarda Šmíd

E2:

15.místo-Pavel David

E3:

1.místo-Ondřej Josífek

7.místo-Jiří Vopálka

R-František Medek

 

Enduro sprint Jilemnice

3.místo-David Nosek

2.místo-David Nosek

3.místo-Franta Medek

1.místo-Franta Medek

1.místo-Jan Nosek

2.místo-Jan Nosek

2.místo-Ondřej Josífek

8.místo-Jaroslav Šmíd

 

Děti:5.místo-Ondřej Šikola (ml.)

Liberec-Vesec MČR 3.10-4.10.2015

Náš dobrý závodník František Medek se zůčastnil závodů v Liberci.Skončil oba dva dny na 1.místě.

 

 

Vysoké nad Jizerou 19.9.2015

Lic.B

3.msíto-David Nosek

7.místo-Jan Nosek

E1:

14.místo-Jaroslav Šmíd

18.místo-Adam Sadílek

21.místo-Tadeáš Hloušek

E2:

2.místo-Aleš Kučera

26.místo-Pavel David

48.místo-Rostislav Šalda

E3:

1.místo-Ondřej Josífek

4.místo-František Medek

13.místo-Jiří Vopálka

 

 

 

 

Loukov 1.8.-2.8.2015

2.místo-Franta Medek a Tomáš Náhlovský

3.místo-Franta Medek a Robert Friedrich

3.místo-Ondřej Josífek a Tomáš Hák

19.místo-Jaroslav Šmíd a Břetislav Plíva

 6.místo-Jan a David Noskov

14.místo-Aleš Kučera a Martin Saska

16.místo-Tadeáš Hloušek a Vlastimil Horna

Neděle

1.místo-Ondřej Josífek

2.místo-Franta Medek

9.místo-Jaroslav Šmíd

R-Tadeáš Hloušek

 

Enduro Mšeno

3.místo-Franta Medek

1.místo-Franta Medek

6.místo-David Nosek

R-David Nosek

Liblín 19.-20.7.2015

1.místo-Franta Medek

2.místo-Franta Medek

1.místo-David Nosek

1.místo-David Nosek

 

Enduro sprint Bílina 4.-5.7.2015

1.místo-Franta Medek

R-Franta Medek

14.místo-Tadeáš Hloušek

11.místo-Tadeáš Hloušek

PČR Milovice 28.6.2015

1.místo-Franta Medek

Radvanice u Trutnova 20.6.2015

1.místo-Franta Medek

1.místo-Franta Medek

2.místo-Ondřej Josífek

2.místo-David Nosek

2.místo-David Nosek

Rudník 13.6.2015

1:místo-Franta Medek

1.místo-Ondřej Josífek a Jan Nosek

3.místo.Franta Medek a Marek Votoček

3.místo-Franta Medek (Výjezd do vrchu)

4.místo-David Nosek a Jiří Vopálka

R-Tadeáš Hloušek

Neděle-1.místo-Franta Medek

 

dsc_0603.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Motocross Nová Paka

20.místo-Jaroslav Šmíd

Enduro sprint Košťálov

sobota

2.místo-Franta Medek

3.místo-David Nosek

4.místo-Ondřej Josífek

6.místo-Jaroslav Šmíd

18.místo-Tadeáš Hloušek

R-Martin Saska

neděle

1.místo-Franta Medek

2.místo-Ondřej Josífek

3.místo-David Nosek

13.místo-Martin Saska

15.místo-Tadeáš Hloušek

 

 

Náš tým se vydal na závody do Uhu,kde předvedli všichni jezdci své skvělé výsledky.

Sobota 23.5.2015-dvojice

1.místo-Franta Medek a Tomáš Náhlovský

5.místo-Aleš Kučera a Martin Saska

8.místo-Josef Nosek a Ondřej Josífek

10.místo-Jan a David Noskovi

15.místo-Tadeáš Hloušek a Vlastimil Horna

28.místo-Jiří Vopálka a Rostislav Šalda

34.místo-Pavel David a Tomáš Kuřina

Neděle 24.4.2015-jednotlivci

3.místo-Franta Medek

8.místo-Ondřej Josífek

9.místo-Tadeáš Hloušek

12.místo-Jiří Vopálka

13.místo-Martin Saska

18.místo-Aleš Kučera

19.místo-David Nosek

21.místo-Pavel David

R-Jan Nosek

 

Chuchelna 9.-10.5.2015

E1: 4.a 4.místo-Tadeáš Hloušek

     12.a 5.místo-Jaroslav Šmíd

E2: 1.a 1.místo-Aleš Kučera

       3.a 3.místo-Franta Medek

        6.a 7.místo-Jiří Vopálka

       7.a 5.místo-Martin Saska

E3: 4. a 1.místo-Ondřej Josífek

Lic.B: 3.a 3.místo-Jan Nosek

          14. a 6.místo-Josef Nosek

           6. a 5.místo-David Nosek          

Děti: R-Ondřej Šikola

 

dsc_0775.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šiklův mlým 2.-3.5.2015

Náš dobrý závodník Franta Medek se zúčastnil závodů v Šiklově mlýně.Oba dva vyhrál.

Drapák rodeo Petříkovice 25.-26.4.2015

Závodů v Petříkovicích se zúčastnili bratři Noskovi a Franta Medek.David Nosek oba dva dny skončil na 3.místě,Jan Nosek v neděli skončil na 27.místě a Franta skončil na 4.místě.

ECC Kunčice nad Labem 18.-19.4.2015

Na prvních seriálových závodech se nám velmi dařilo.Tady jdou výsledky:

E1:

7.a 9.místo-Jaroslav Šmíd

12.a 6.místo-Tadeáš Hloušek

E2:

1.místo-Franta Medek

3.a 4.místo-Aleš Kučera

17.a 9.místo-Jiří Vopálka

36.a 14místo-Pavel David

50.a 6.místo-Martin Saska

E3:

2.a 1.místo-Ondřej Josífek

Lic.B:

6.a 6.místo-Jan Nosek

10.a 17.místo-David Nosek

16.a 9.místo-Josef Nosek

 

Motocross Benátky nad Jizerou 12.4.2015

Náš dobrý závodník Franta Medek se zúčastnil závodů v Benátkách. Trať mu moc nesedla a tak skončil až na 21.místě.Teď se chystáme na závody do Kunčic nad Labem,což je první závod v seriálu ECC.Tak hodně štěstí všem!

Úpice 4.4.2015

Závodů v Úpici se zúčastnil Pavel David a Franta Medek.I přesto že trať byla dost blátivá Franta skončil nakrásném 3.místě a Pavel na 18.místě.Gratulujeme a hodně dalších úspěchů.

Sedlčany 28.-29.3.2015

Prvních závodů v Sedlčanech se zučastnili David Nosek,Mates Saska,Tadeaš Hloušek a Franta Medek.Franta oba dva dny závod vyhrál,David v sobotu skončil na 3.místě a v neděli nedojel,Mates v sobotu na 7. místě a v neděli na 6.místě,Tadeáš v sobotu na 18. místě a v neděli na 8.místě..Na to,že to byli první závody dost dobrý.Gratuluji a přeji další skvělé výsledky.

 
 


Mail list



Archiv

Kalendář
<< listopad >>
<< 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30