Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2016

CC Úpice

Ondřej Josífek - 2.Místo

CC Liberec 

Ondřej Josífek - 1 a 2 Místo

Jiří Vopálka  - ?

Sedlčany-CC 22-23.10.2016

65ccm

Ondřej Šikola : Sobota- 2.Místo      Neděle-1.Místo

Šestihodinový závod Trojic -Motokros na cechu 19.11.2016

Franta Medek,Tomeš Martin a Legenda českého Motocrossu Jindřich Exner - 9.Místo

Ecc Jílemnice 12-13.11.2016

SOBOTA

Licence A:

Franta Medek - 10.Místo

Licence B:

Nosek David -1.Místo

Nosek Jan - 2.Místo

Josífek Ondřej - 6.Místo

E2:

Kučera Aleš -3.Místo

Šalda Rostislav - 19.Místo

E3

Vopálka Jiří - 9.Místo

65ccm:

Vítek Tomeš -5.Místo

 

NEDĚLE:

Licence A :

Franta Medek  - 7.Místo

Licence B:

Nosek Jan - 1.Místo

Nosek David - 3.Místo

Josífek Ondra - 9.Místo

E2:

Aleš Kučera - 4.Místo

Šalda Rostislav - 11.Místo

E3:

Vopálka Jiří - 3.Místo ( CONGRATULATIONS !!!!!! ) :-D

MX Bakov 5.11.2016

Franta Medek- 3.Místo

Vítek Tomeš - ?.Místo

Ecc Benešov u Semil 24.-25.9.2016

SOBOTA

licence A:

František Medek - 23.místo

Licence B:

Nosek Jan - 4.Místo

Ondra Josífek - 6.Místo

Davis Nosek - 7.Místo

E2:

Aleš Kučera -4.Místo

E3:

Vopálka Jiřik - 6.Místo

65ccm.

Šikola Ondřej - 6.Místo

Tomeš Vítek - R

 

NEDĚLE

Licence B:

Nosek Jan - 1.Místo

Ondra Josífek - 2.Místo

Nosek David -10 Místo

E2:

Aleš Kučera - 8 Místo

Šalda Rostislav - 17.Místo

E3:

Nosek Josef - 5¨.Místo

Vopálka Jiří - 6.Místo

 

Ecc Bozkov 17.-18.9.2016

SOBOTA

65ccm:

Tomeš Vítek - 3.Místo

Ondřej Šikola - 9.Místo

E3:

Vopálka Jíří - 4.Místo

Nosek Josef - R

E2:

Kučera Aleš - 6.Místo

Licence B:

Nosek Jan -2.Místo

Josífek Ondra -3.Místo

Nosek David -8.Místo

Licence A:

Medek František - 22.Místo

NEDĚLE

E3:

Vopálka Jiří -5.Místo

Nosek Josef -14.Místo

Licence B:

Nosek Jan -1.Místo

Nosek David -4.Místo

Josífek Ondra -5.Místo

Licence A:

Medek František -12.Místo

 

Motocrosscup Trutnov 3.9.2016

65 ccm:

Tomeš Vítek - 7.Místo

 

Enduro Mšeno 27.-28.8.2016

Pčr C:

Ondřej Josífek- 1.Místo

 

Ecc Vysoké nad Jizerou 20.8.2016

Lic A:

František Medek - 16.Místo

Lic B:

David Nosek- 2.Místo

Jan Nosek -4.Místo

Josífek Ondřej -14.Místo

E1:

Šmís Jaroslav - 8.Misto

E2:

Aleš Kučera: 1.Místo

Šalda Rostislav- 39.Místo

Saska Martin -R

E3:

Josef Nosek - 2.Místo

Vopálka Jiří - 6.Místo

Slavík Jan -19.Místo

65 CCM:

Tomeš Vítek -3.Místo

Šikola Ondřej - 4.Místo

Endurosprint Bílina 10.9.2016

65ccm

Ondřej Šikola 3.Místo

CC Česká lípa 3-4.9.2016

65ccm .

Ondřej šikola 3 a 4. Místo

CC Loukov 6.-7.8.2016

Dvojice hobby:

Jaroslav Šmíd-Aleš Kučera -10 Místo

Josef Nosek-Jan Slavík - 14.Místo

Dvojice Profi A:

Ondřej Josífek- Franta Medek-11.Místo

Neděle-

Profi A:

Franta Medek - 13.Místo

Profi B:

Josífek Ondřej- 4.Místo

kategorie 2T:

Jaroslav Šmíd - 10.Místo

Endurosprint Vysoká Pec u Chomutova 26.06.2016

Ondřej Šikola - 2.Místo

CC Rudnická Rokle CAMS 11.-12.6. 2016

E3 :

 Josífek Ondřej - 2.Místo

Dvojice Hobby:

Nosek Jan + Josífek Ondřej - 1.Místo
Korbelář Tomáš + Nosek David - 3.Místo

Dvojice Elite :

František Medek + Pavel Tomeš - 4.Místo

obec Úterý u Plzně - Cross Country 11.06.2016

Ondřej Šikola-2.Místo

motocross Božetice 22.05.2016

Ondřej Šikola - 4.Místo

Enduro Hunters Uhy 21.5.2016

Sobota - Dvojice Hobby :

Ondřej Josífek - David Nosek - 8.Místo

Jiří Vopálka - Jaroslav Šmíd - 16.Místo

Vlastimil Horna - Tadeáš Hloušek - 33.Místo

Lic A:

František Medek - 11.místo

 

Neděle - Jednotlivci PROFI B :

David Nosek - 3.Místo

 

Neděle - Jednotlivci Hobby:

Tadeáš Hloušek - 9.Místo

Jiří Vopálka - 17.Místo

Jaroslav Šmíd - R

Endurosprint Bílina 14.-15.5.2016

MMČR:

František Medek - 10. Místo / neděle R

65 ccm:

Vítek Tomeš - 5.Místo

Ondřej Šikola - 2.Místo

Vysoká pec Cross Country 07.05.2016

Ondřej Šikola - 2.Místo

Motocrosscup Olszyna 23.4.2016

Vítek Tomeš - 4.Místo

František Medek - 16.Místo

 

ECC Kunčice nad Labem 9.-10.4.2016

65 ccm :

Vítek Tomeš - 6.Místo

Ondřej Šikola - 10.Místo

 

E1 :

 

Jaroslav Šmíd - 2.Místo

Tadeáš Hloušek - 14.Místo

E2 :

Aleš Kučera - 6.Místo

Martin Saska- 13.Místo

E3:

Jiří Vopálka - 6.Místo

Lic B:

David Nosek- 5. Místo

Jan Nosek -9.Místo

Ondřej Josífek -11.Místo

Lic A:

Franta Medek - 24. Místo

Motocrosscup Benátky nad Jizerou 2.4.2016

Vítek Tomeš - 7.Místo

 

Country cross Bogatina 20.3.2016

Tadeáš Hloušek - nedokončil

Franta Medek - 2.Místo

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Mail list



Archiv

Kalendář
<< září >>
<< 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30